SON DAKİKA | Jose Mourinho, Fenerbahçe için İstanbul’a geldi

Dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe ile 2+1 yıllık anlaşma sağladıktan sonra bugün İstanbul’a geldi.

Dün gece, Borussia Dortmund ile Real Madrid’in karşı karşıya geldiği UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’nde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Acun Ilıcalı ile görüşüp anlaşmayı sağlayan Mourinho, bu akşam Kadıköy’de olacak.

Fenerbahçe’de Jose Mourinho coşkusu

14:07 02 Haziran 2024

İSTANBUL’A GELDİ

Jose Mourinho’yu taşıyan uçak İstanbul geldi. Portekizli teknik adam imza töreni için Fenerbahçe Ülker Stadyumu’na geçecek. 

12:02 02 Haziran 2024

F.BAHÇE’DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Jose Mourinho’nun imza töreni hakkında bir açıklama yayınladı.

Sarı-lacivertli kulüp, taraftarların stadyuma girişlerde sorun yaşanmaması için kapıların 17.00 itibarıyla açılacağını duyurdu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama şu şekilde:

Bu akşam biletli taraftarlarımızın girişlerde sorun yaşamaması ve imza törenini sorunsuz izleyebilmesi için evimizin kapıları 17.00 itibarıyla açılacaktır.

11:49 02 Haziran 2024

MOURİNHO’NUN YOLCULUĞU BAŞLADI

Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Mourinho’nun İstanbul yolculuğu başladı. 

09:42 02 Haziran 2024

F.BAHÇE’DEN PAYLAŞIM: MOU ZAMANI

Fenerbahçe’de Jose Mourinho heyecanı giderek artıyor. Sarı-lacivertli ekibin sosyal medya hesabından ‘MOU zamanı’ şeklinde bir paylaşım daha yapıldı.

 

 

09:15 02 Haziran 2024

YILLIK ÜCRETİ ORTAYA ÇIKTI

Fenerbahçe’ye imzayı atan Jose Mourinho’nun, 2 yıl için yardımcılarıyla birlikte toplamda 46 milyon Euro kazanacağı öne sürülmüştü.

Fanatik’te yer alan habere göre Mourinho, Kanarya’daki görev süresi boyunca bonuslar hariç senelik 10 milyon Euro kazanacak. Portekizli hocanın yardımcılarına ise toplamda yaklaşık 2 milyon Euro verilecek.

09:13 02 Haziran 2024

GÖRKEMLİ BİR İMZA TÖRENİ

Jose Mourinho’nun, Fenerbahçe’nin başına geçecek olması sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük yankı uyardırmıştı. Sarı-lacivertliler, benzer bir etkiyi Mourinho için düzenlenecek imza töreninde de yapmak istiyor.

Portekizli teknik adam için Ülker Stadı’nda taraftarlara açık olacak görkemli bir organizasyon gerçekleşecek. Törenin, dünyanın birçok yerinde canlı yayınlanması bekleniyor.

09:12 02 Haziran 2024

14.30’DA İSTANBUL’DA OLACAK

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun 14.30’da İstanbul’da olacağı öğrenildi. Portekizli teknik direktörü taşıyacak uçağın Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapacağı aktarıldı.

Fenerbahçe, Jose Mourinho için Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda basına ve taraftara açık imza töreni de düzenleyecek. Sarı-lacivertlilerin düzenleyeceği imza töreni 19.00’da başlayacak.

09:10 02 Haziran 2024

FENERBAHÇE RESMEN AÇIKLADI!

Jose Mourinho’yla görüşmelere başladığını KAP’a bildiren Fenerbahçe, Portekizli teknik direktörü İstanbul’a getiriyor.

Fenerbahçe, yaptığı paylaşımla Jose Mourinho’nun 2 Haziran Pazar günü saat 19:00’da Ülker Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda olacağını duyurdu. Paylaşımda taraftaralara seslenen Jose Mourinho, “Merhaba Fenerbahçeliler, yarın Kadıköy’de buluşuyoruz. Haydi yolculuğumuza başlayalım” ifadelerini kullandı.

Canlı Anlatım Özeti

  • İSTANBUL’A GELDİ
  • F.BAHÇE’DEN AÇIKLAMA
  • MOURİNHO’NUN YOLCULUĞU BAŞLADI
  • F.BAHÇE’DEN PAYLAŞIM: MOU ZAMANI
  • YILLIK ÜCRETİ ORTAYA ÇIKTI
  • GÖRKEMLİ BİR İMZA TÖRENİ
  • 14.30’DA İSTANBUL’DA OLACAK
  • FENERBAHÇE RESMEN AÇIKLADI!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir